FLORIDA den čtvrtý

28.03.2020

USA DEN ŠESTÝ 17. 12. 2018               MIAMI


  • Najeto: 44,4 mil
  • Délka jízdy: 59 minut
  • Co jsme viděly: Florida keys outlet marketplace


Ráno nás probudilo bušení na dveře a vysílačka, kterou měl ten dotyčný puštěnou v ruce. Nebylo těžké domyslet si, že je to policie, ale bály jsme se otevřít, a tak jsme dělaly, že spíme. Rychle jsme si pak zabalily a s pocitem, že se tam opravdu necítíme bezpečně jsme šly zkontrolovat, zda máme auto a všechny věci. Když jsme pak došly do místnosti, kde byla připravená snídaně, pocit strachu nás nepřešel - všude kolem nás byly neskuteční podivíni, rychle jsme do sebe hodily snídani, vrátily klíče od pokoje a ujížděly pryč.Ten den jsme měly jen jeden jediný plán, a tím byly nákupy v outletech. Objely jsme jich za den nespočet, utratily jsme majlant, ale vše se neskutečně vyplatilo.


Když jsme později odpoledne nasedaly do auta plného tašek z Levisu, Converse atd. byly jsme víc unavené, než kdybychom byly celý den na tůře.

Na zbytek dní jsme měly rezervovaný "celý byt" přes airbnb přímo v Miami Beach. Ten večer jsme také vracely naše auto, protože jsme věděly, že další dva dny ho už nebudeme potřebovat. Plán byl jasný, válet se na pláži, opalovat se a odpočívat!