ISLAND den osmý

05.09.2019
DEN OSMÝ 9. 5. 2018          REJKJAVÍK - KEFLAVÍK - PRAHA

  • Najeto48, 1 km
  • Délka jízdy: 43 minut
  • Co jsme viděly: bohužel už nic :(

poslední trasa autem
poslední trasa autem

Tak a bylo to tu, úplně poslední chvíle na Islandu.... v 9:15 jsme nasedly do letadla a s Islandem jsme se nadobro rozloučily.

Ale ještě tomu předcházela jedna parádní historka.. Večer před tím jsme si na hotelu zabalily a nařídily budíka... Ovšem to bychom ho ráno nesměly vypnout, aniž by ho druhá slyšela. Takže jsme se vzbudily přesně ve chvíli, kdy jsme už měly naplánováno, že budeme odjíždět z hotelu. Rychle jsme vystřelily z postelí a začaly zběsile dobalovat, uklízet atd. Takhle rychle zabalené věci jsem snad v životě neměla. Ještě nás čekalo v Keflavíku vrátit auto a dojet na letiště, takže času na zbyt opravdu moc nebylo.

Vše jsme ale stihly, sedly do auta a hnaly se do půjčovny vrátit auto. Čekaly jsme nějaké velké přebírání, kontrolování zda je vše v pořádku, ale nic takového se nedělo. Jen jsme odevzdaly klíčky, nasedly do letištního transportu a bylo.

V 9:15 místního času jsme tedy opustily se slzami v očích Island se slibem, že se sem ještě jednou vrátíme.

Pokud vás zajímá celková cena, ubytko, komplet itinerář atd., v dalším článku najdete přesný itinerář a pár tipů co se týkají Islandu.